Loading…
  • 0

Výhody pronajímání přes naši realitní kancelář

 

Každý majitel nemovitosti, který jí chce pronajmout, dříve či později řeší otázku, zda se do procesu pustit sám, nebo využít služeb realitní kanceláře. První otázkou může být, zda bude realitní kanceláři něco platit a zde je první jasná odpověď NE, veškeré služby jsou pro majitele zcela zdarma a provizi hradí nalezený zájemce. Zde se naskýtá otázka, co když se mi nebude nalezený zájemce líbit, mohu ho odmítnout? Odpověď je samozřejmě že můžete, nalezneme Vám několik adeptů, ze kterých si budete v klidu a v soukromí vybírat, nemusíte se rozhodovat okamžitě. Ke každému adeptovi Vám předložíme informace o jeho osobě a také Vám necháme zpracovat výpis, že na jeho osobu nejsou vedeny žádné exekuce. Zde je jediná Vaše povinnost, vybrat si toho "správného" nájemníka ale nebojte, vše budeme společně konzultovat a s ohledem na více jak 20 let praxe už víme a cítíme, kdo by mohl být ten pravý.

Nabízíme Vám komplexní realitní služby a to zejména nafocení nemovitosti profesionální fototechnikou; zpracování prezentace a inzerce na největších realitních portálech (včetně využití široké databáze zájemců, kteří takovouto nemovitost poptávají); konání prohlídek buď přímo v přítomností majitele nebo samostatně; vypracování výpisu, že na osobu zájemce nejsou vedeny exekuce; zpracování smluvní dokumentace tj. nájemní smlouvy a předávacího protokolu; předání nemovitosti včetně zajištění přepisu služeb; následný budoucí dohled nad nájemníky.

Celým procesem projdete bez starostí, vše Vám kdykoliv vysvětlíme a nemovitost budete předávat s dobrým pocitem vybranému nájemci.

V případě zájmu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na tel. +420 604 225 185 nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.